• ali erbaş

  152.
  Papa’nın 2005 cliosunun yanından geçerken vututututu yapıyomuş ne gülerim be!
  1 ... centurion
 • taner tolga tarlacı nın canlı yayında soyunması

  15.
  Taner benim gütersloh’dan çok samimi çocukluk arkadaşım arkadaşlar. Evanjelist kilisesinin okuluna beraber giderdik. Babası emeklilik için sahte engelli raporu alınca sınırdışı ettiler. Çok azimli bi insan. Sonra gitti polis oldu, Tarlabaşı ekiplere verdiler, çok da başarılı icraatları oldu. Ama bi gün birahanede kafasına fıçı bira attılar. Frontal lob’da mı ne hasar olmuş, ondan beri sosyal hayatında kendini kontrol edemiyor. Malulen emekli oldu zaten. iyi çocuk aslında. Oturup iki dakka muhabbet etsen bundan kafası yok dersin.
  ... centurion
 • pontiac

  14.
  Türkiye’deki en yaygın modeli ismi telaffuz edildiğinde güldüren trans am’dır.
  ... centurion
 • celal şengör ün eteğini kaldırıp tokatladım demesi

  10.
  Memleketimin akademisyeninin hocalığını kullanarak öğrencilerini taciz etmesi durumudur.

  Üniversitede en çok güvendiğim dersten, Osmanlıcadan 05 aldım. Elif görse mertek zannedecek kızlar 85-90 alınca anladım ki hacı işin içinde büyük ibnelik var. Ders hocasına defalarca kağıdımı görmek istiyorum diye söyledim. Lan baktım adam siklemiyor. Ha bugün ha yarın diyor. Neredeyse final geldi. En son çare dekanlığa dilekçe yazdım, rektörlüğe yazdım, yetmedi yök’e yazdım amk!

  Senin sınav kağıdın kayıp dedi bana, lan kağıt nasıl kaybolur, banane hem kaybolduysa, senin sorumluluğunda, hem bunların belli bi süre saklanması lazım sikerler öyle işi.

  Neticede o derse giren başka bir hoca beni arkadaşına şirin gözükmek için çok daha zor bir sınav yaptı. 98 aldım. 2 puanı da sözde transkript hatasından kırdı piç.
  3 ... centurion
 • musa orhan

  39.
  Sırf asker olduğu için hdp/pkklı grupların dezenformasyonuyla kendisine iftira atıldığını düşündüğüm kişi.

  Entryin buraya kadar olan kısmı benim subjektif yorumumdur katılır veya katılmazsınız anlarım, ancak buradan sonraki kısmı objektif gerçeklere dayanmaktadır. Aksini iddia ederken bana yönelik hakaretvari ifadeler yerine daha somut ve mantıklı şeyler öne sürerseniz sevinirim.

  Çünkü olayda ciddi tutarsızlıklar var, en basitinden ipek er’in intihar olayı.

  Şimdi elinizde tüfekle intihar etmeye çalıştığınızı hayal edin, evet biraz ürpertici ama gerçeği anlamak için maalesef bunu yapmak zorundayız.

  Bir av tüfeğinin namlusu ortalama 50-70 cm uzunluğundadır. Ateşlemeyi sağlayan tetik ise namludan yaklaşık 20-30 cm daha geridedir.

  Bu şu demek oluyor, namlu ağzını kendinize doğrulttuğunuz bir tüfeğin tetiğini ateşleyebilmek için gerek duyduğunuz mesafe sizin vücudunuzdan 75-100 cm daha uzaktadır.

  intihar ettiği iddia edilen ipek er’in Boyunun 1.50-160 olduğunu varsayalım. Her halükarda tüfeğin namlu ağzını kendi bedeninden fazlaca uzaklaştıramayacaktı. Hadi en Fazla 25 cm uzaklaştırabildi diyelim. Adli kriminolojide uzun namlulu silahlarla yapılan intiharlarda “bitişik nizam” atış emareleri aranır. Bitişik nizamla yapılan atışlarda mermi giriş deliği küçük ve düzgün ayrıca yara çevresi yoğun barut artıklarıyla doludur.

  Peki ipek er’in ölüm yarası bu tarife uyuyor mu?

  Medyadan öğrendiğimiz kadarıyla hayır. Bu otopside saklanamayacak yoruma açık olmayan net bir emaredir, olay yerine ilk giden basit bir karakol polisi bile bu tespiti yapabilir.

  Bu şu demek oluyor, ipek er “evinin içinde” bir başkası tarafından öldürülmüş olabilir.

  Olayın intihar mı cinayet mi olduğu soruşturmanın seyrini kökten değiştirir.

  Şöyle ki;

  Olayın yaşandığı bölge, yöresel aile gelenekleri dikkate alındığında tutucu bir bölgedir, aileden bir genç kızın yabancı bir “askerle” gönül ilişkisi olması aile büyüklerince hoş karşılanmayacaktır.

  Peki bu musa Orhan’ın tecavüz edip etmediğini açığa kavuşturur mu?

  Aslında büyük oranda hayır, tecavüzün tanımı da çok nettir, eşler arasında olsa dahi rızasız cinsel ilişki tecavüz sayılır.

  Ancak olayın öncesinde ipek er’in otobüs bileti alması, kimsenin baskısı olmadan gitmesi, ailesine yalan söylemiş olması kendisinin musa’nın Yanına gönüllü gittiği kaçırılmadığı anlamı taşır.

  Fakat yine de tüm bunlar tecavüze uğramamış olduğu anlamına gelmeyebilir. O an devam eden Bir ilişki esnasında bile olsa kadının sonlandırmak istediği an erkeğin devam etmesi hukuken tecavüz anlamına gelir.

  işin kötü yanı ise net olarak bunu tespit etme imkanı artık yok. Bu konuda leyhte veya aleyhte yapılan tüm yorumlar teknik olarak bir iddiadan öteye gidemez ve delil niteliği taşımaz.
  ... centurion
 • şu an çalan şarkı

  426.
  https://m.youtube.com/watch?v=Z_akqkjoUb0

  Cüneyt alaz-elmalim.
  ... centurion
 • türklerin porno sektörüne girmemesi

  13.
  627 sayılı küçükleri muzır neşriyattan koruma kanunundan dolayıdır.
  ... centurion
 • v van gogh un yeni keşfedilen kara kalem çizimi

  4.
  (bkz: veresiye satan)
  1 ... centurion
 • babam ve oğlum

  563.
  Yakın tarihli türk sinemasının askere polise sallayalım zalım gösterelim araya da iki dram koyalım da terörist olduğumuz çok da belli olmasın tandanslı örneklerindendir.

  Benzerleri için;

  (bkz: eşkıya)
  (bkz: güneşi gördüm)
  (bkz: hükümet kadın)
  (bkz: mucize)
  (bkz: yedinci koğuştaki mucize)
  (bkz: ay lav yu)
  (bkz: propaganda)
  (bkz: Vizontele)
  -1 ... centurion
 • yeni şeyler getiriyorum