• tunceli

  516.
  Türkiye’nin doğudaki en medeni şehridir. Asayiş konulu suçlar yok denecek kadar azdır. insanları samimi, dürüst ve yardımseverdir!
  1 -1 ... centurion
 • fenerbahçe

  18459.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2118918/+

  Hey yavrum hey, kimler kimlerle beraber!
  5 -2 ... centurion
 • aramızda ciddi ciddi kadınların olması

  2.
  Hımpfs, hımpfssss buram buram nemlendirici koktu bilader!
  2 ... centurion
 • afganistan

  316.
  Ortadoğu’da örnek bir ülke olabilecekken dünya savaşı sonrası Avrupa ve Amerika’daki gençliğin evrensel bıkkınlığını halüsinojenlerle uyuşturma misyonu yüklenen ve siyasal islam girdabında narko-terörle sistematik bir mahvoluşa sürüklenen cennet ülke.
  ... centurion
 • küçük esnafların batışı

  2.
  Zerre acımıyorum.

  Türkiye’de esnafçılık bitmiştir. Vitrinde yazan fiyat içerde geçerli değildir. O ürün ya satılmıştır ya da etiketi değiştirmek unutulmuştur. Küçük esnaftan alacağınız herhangi bir ürünü alışveriş sitelerindeki kurumsallaşmış mağazalardan çok daha ucuza daha garantili olarak alabilirsiniz. Hem de “ne iş yapıyorsun, Melmeket nire” gibi lüzumsuz sorularla muhattab olmadan!
  1 ... centurion
 • bursa da 6 milyon liraya satılan ermeni kilisesi

  4.
  Garo paylan’ın niye tepki verdiği anlaşılamayan ilandır. Satılabiliyor olduğuna göre özel mülk demek ki; adam demez mi sanane lan, satarken sana mı sorcam, sen kimsin diye!
  1 ... centurion
 • geceye gerçek bir türk milliyetçisi bırak

  35.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2118636/+
  4 -1 ... centurion
 • elinde sprey olsa duvara ne yazardın

  39.
  Annanısiim!
  1 ... centurion
 • ümit özat

  970.
  Lan bu adam liberoydu. iyi de liberoydu hani. Ortasahada basar. Savunmanın yükünü hafifletir. iyi de pas yapardı. Her sezon 7-8 golü rahat vardı. Galibiyete katkı sağladığı maçlar, Fenerbahçe’yi ipten aldığı maçlar olmuştur.

  Sonra bi ara sol beke mi kanada mı ne çektiler. Bilenler bilir ümit Özat’ın sol ayağı hiç yoktur. Ve bu adam sağ ayağının dışıyla soldan çok etkili ortalar açıyordu. Bakın o yıllarda sol kanat oyuncuları korner direğinin dibinde rakip defansa domalarak topu saklayan tiplerdi.

  Ama allah var ümit Özat tipten kaybediyordu hep. Sanki futbolcu değil de stadın işçisi gibiydi. Bu futbolcuyken de böyleydi teknik direktörken de böyle.
  -1 ... centurion
 • iskender büyük davasında haklıydı

  3.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2118426/+

  iskender büyük bu devletin öz çocuğudur. Yıllar boyu o operasyon senin bu operasyon benim sinir stres koşmaktan diyabet olmuştur. Zibilyon tane ödülü, plaketi, takdirname, taltifi, beratı, madalyası vardır. Bakmıştır ki lan bunlar bi boka yaramıyor, vurduğu adamların boynuna asmaya başlamıştır. Ulusalcı oluşundan ötürü yok ergenekoncuymuş, yok balyozcuymuş diye kumpasa gelmiştir.

  Polatsa zaten tipinden de belli yumurtalı patates yiyip kumaş pantolon giyen, tarikat marikat ayağı olan, güven vermeyen şaibeli bi tiptir. Hatta bunlar cemaatmiş Ömer baba felan da abisiymiş diyorlar. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bence devlet Polat Alemdar’ı bi araştırsın!
  2 ... centurion
 • altın

  440.
  Düşecektir!

  Edit: daha önce çiftlikbankın batacağını, Sinpaş hisselerinin takla atacağını söylemiş biri olarak altın sağlam düşecek diyorum.
  -1 ... centurion
 • londra da metronun ortasına işeyen adam

  4.
  i think maybe he have mental illness amk!
  1 -1 ... centurion
 • polisimin yanındayım

  13.
  Meşazını aldım kardeşim sende yanındamısın?
  3 -1 ... centurion
 • kayseri pastırması mı kastamonu pastırması mı

  33.
  Açılın beyler kendimi bir şarküteri kompedanı addederek Kastamonu pastırması diyorum.

  Bir kere besicilik şeklinin farklılığından dolayı Kastamonu zaten bir Adım önde. Çünkü Kastamonu’da çoğu yerde halen geleneksel yöntemlerle “yayılarak” besi yapılıyor. Doğal olarak bu da etin tadını doğrudan etkiliyor.

  Bir başka husus Kayseri’nin bu konuda fazla endüstriyelleşmesi. Pastırma, sucuk gibi ürünlerin renginin kırmızı kalabilmesi için içlerine çeşitli kimyasallar katılıyor. Kastamonu pastırması kırmızı değil neredeyse siyaha çalan bir renk, yani içinde renk koruyucu kimyasallar yok veya daha az.

  Bunun haricinde pastırma pek de hileye açık bir şarküteri ürünü değil, yani en azından sucuk gibi değil. Etin yalnızca antrkot ve kısmen tranç kısmından yapılabilmekte. Aslında en iyisi kendi yapacağınız pastırma. Hele ki şimdi tam mevsimi. O kadar zahmetli birşey değil. Tuza yatırıp kanını süzdüğünüz eti çemenleyip gölgede kurutuyorsunuz. Kendi yaptığınız pastırma kesinlikle en bilindik markadan daha lezzetli olacaktır.
  ... centurion
 • orospu mantısı

  34.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2116636/+
  ... centurion
 • suriye

  768.
  Topraklarının bir kısmı 82. Vilayetimizdir.
  1 ... centurion
 • corona virüsü

  888.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2114440/+
  1 ... centurion
 • yazarların hayatlarında en fazla yürüdüğü yol

  48.
  Bi orospu çocuğu sağ olsun kış günü selim’den kars’a Yürüdük amk!
  ... centurion
 • narmikan

  2.
  Arguvan’a bağlı bir Alevi köyüdür.
  ... centurion
 • gelsenkirchen

  22.
  Bünyesinde hatrı sayılır bir zonguldaklı nüfusu barındıran yer. Bismarkstaße üzerindeki Topkapı restaurant’ta nrw’deki en lezzetli döneri yiyebilirsiniz.
  1 ... centurion
 • yeni şeyler getiriyorum