• volkswagen caddy

  22.
  Türkiye’de emekli ikramiyesini yeni çekmiş üst/orta sınıf arabasıyken westfalya’da kendini kiliseye vermiş dul karı arabasıdır beyler, selam ve grüß gott ile!
  ... centurion
 • ekşi sözlük ün faydaları

  3.
  Diyelim herhangi bir eşya alacaksın, ancak kalitesi, servis imkanları, şirket yaklaşımı hakkında kafanda bazı soru işaretleri var; hooop açıyorsun ekşiyi, bariz reklam içerikli entrylerle, götüme soktum ancak umduğum hazzı alamadım oysa içimi ferahlatması gerekiyordu diyen ibneleri siktirettikten sonra nihai kullanıcıdan aldığın doneleri analiz edip belli bir fikir sahibi felan olabiliyorsun, maalesef biz henüz o merhaleye ulaşamadık beyler, misal bir kitchenaid, tefal gelato felan diyecek oluyorum, ulan millet kız kankanın götünü mıncırmak, yatalak dedeye fashion tv açmak olayında, yatalak dedeni sikeyim senin, kız kankanı ekmeksiz götürürler inşallah, kodumunun kültürsüzü!
  ... centurion
 • bayern münih i tutmak

  3.
  Burjuva işidir.

  Oysa nerde dortmund’u, schalke’yi tutan biri var. Orada pommes&veltins eşliğinde bir dönercide beraber maç izleyen mutlu insanlar var.
  1 ... centurion
 • meyve ve sebze arasındaki fark

  6.
  Yemeğe katılıyorsa sebzedir amk! Hea avokado gibi bazı muallaklar var onları çok da şeapmamak lazım.
  6 -2 ... centurion
 • tekneyle artvin den hatay a gitmek

  3.
  (bkz: sebebi neydi ki)
  1 -1 ... centurion
 • evlenirdim denilen dizi karakterleri

  3.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2123801/+
  -2 ... centurion
 • cyber mobbing

  4.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2122462/+
  1 ... centurion
 • donuk bakış

  7.
  (bkz: vahe kılıçarslan)
  ... centurion
 • bahisten para kazanmanın garanti yolları

  44.
  Avrupa kupalarında fenerin rakibine basmak,

  Kadıköy’deki gs maçlarında fenere basmak,

  Dört büyüklerin ekürisi ayarında takımlar vardır, bunlar ligdeki puan/fikstür durumuna göre tabiri caizse yatarlar, işte o maçları takip etmekte fayda var!

  Birde serie a’da ligin dibi alt biter, premier lig ve bundesliga’da kafa takımların birbirleriyle olan maçları kg var biter.
  ... centurion
 • tiger tank

  21.
  231 nolu tiger Münster tank müzesinde ziyaretçilerini beklemektedir. Battlefield 5’te Berlin’i savunan son tiger’in dramatik hikayesi yürek burkar.

  (bkz: the last tiger)
  ... centurion
 • hürvatan partisi

  4.
  Kurucusunun bir zamanlar Malatya’da trafik polisi olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam!
  2 ... centurion
 • borsaya girmek

  12.
  30 kuruştan 50k Sinpaş almıştım 3,5 lira olunca sattım. Şu anda sağlam analiz kasıyorum 100k giricem. Ytd!
  ... centurion
 • simpsons kamala harris kehaneti

  4.
  Mor değil mürdüm, mürdüm roma’dan osmanlıya, Vatikan’dan, şeyhülislama aristokrasinin rengidir, birmingham sarayı, kremlin, pentagon ve hatta beştepe hep mürdüm detaylarla kaplıdır. Üst düzey resepsiyonlarda kadınlar genelde mürdüm rengi elbiseler tercih eder. Çok da şeapmayın!
  ... centurion
 • bireysel silahlanma

  375.
  meselam herkesin silahlanmasına kimse karışamaz ha nasıl karışamaz ben bu şekil silahlanırım sen bu şekil silahlanırsın bu bayan şu şekil silahlanır ha hiç kimse karışmaya bi hakkı yok. silahlanma kurban olduğum ya resul allahtan gelebilir amma lakinki öyle değildir. eyyorlamam bu kadar.
  1 ... centurion
 • 1 dönüm arazi üzerinde 100 m2 prefabrik ev

  4.
  Hobi bahçesi, ıvır zıvır faaliyet yapılacağından hareketle arazinin tarım arazisi olduğunu farzedersek;

  Tarım arazilerine yapılacak inşaat alanı tüm eklentileriyle beraber arazinin %5’ini geçemez. Yani 1 dönüme ancak 50 metrekare kulübe tarzı inşaat yapılabilir. Bu yüzden insanlar genelde bu tarz yerlerde taşınabilir konteyner yapıları tercih ediyor, belediye çok caz cuz ederse hoooop taşıyor evini.
  1 ... centurion
 • patrondan 300 bin tl hibe istemek

  2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119620/+
  ... centurion
 • kış lastiği takmayan orospu çocuğu

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119619/+

  Edit: hava sıcaklığı 7 dereceye düştüğü an normal lastiklerin yol tutuşu biter. Kış lastiğinin yol tutuşunun yüksek olmasının nedeni lastik deseni veya girintileri değil, lastiğin kimyasının(sertliğinin içindeki naylon/kauçuk oranının) farklı olmasıdır. Bundan dolayı buraya zaten kar yağmiyeahhh ne gerek var lastiksiz de gidiyeahhh demek cahilliktir, bağnazlıktır, yobazlıktır amk!
  6 -1 ... centurion
 • en rezil olduğunuz an

  64.
  Yaşlı Almanların cinsiyeti belli olmuyor. Yaşlı bir Alman kadını erkek zannedip üstünü aramıştım. Bunda ne var demeyin adamın anasını sikerler anasını. Sonrasında ekskuzmi ay tink u ar a meyl dediydim de ırzını siktimin karısı asasadsahaha kayn problem deye güldüydü. Meğersem aktif lezbiyenimiş öyle deyince gururlanmış amk!
  1 ... centurion
 • dünyada en zeki çalışkan dindar temiz dürüst halk

  15.
  Temiz ve dindar hariç almanlardır.
  ... centurion
 • ingiliz hatunla evlenip londraya yerleşmek

  4.
  Bunun tam tersini benim ilkokul arkadaşım yaptı. Gül gibi esmer güZeli kız gitti, vitaminsiz, çilli, çarpık dişli, yamuk çeneli bi lavukla evlendi. 5 yıl sonra vatandaşlığı alınca oğlanın götüne tekmeyi koydu. Eleman da toparlanamadı bi daha başı götü dağıttı homeless felan olmuş, elinde fincan kahve parası dileniyomuş metro çıkışında. Yazık amk!
  1 ... centurion
 • yeni şeyler getiriyorum